Historia Centrum

ANNA_OLTON

Anna Olton

Dyrektor Centrum
JANUSZ_OLTON

Janusz Olton

Współzałożyciel Centrum

Centrum Stomatologii Dent-Med zostało założone przez lekarza dentystę Annę Olton w 2012 r. Już wiele lat wcześniej, bo w 1985 r. Anna Olton otworzyła w Legionowie swój pierwszy gabinet, a było nim niewielkie pomieszczenie przy ul. Hubala 3. Choć gabinet cieszył się wśród pacjentów dużą popularnością, jego założycielka nie czuła się z niego w pełni usatysfakcjonowana. Jej marzeniem było stworzenie centrum stomatologicznego, w którym pacjent mógłby otrzymać najwyższej jakości kompleksowe leczenie dentystyczne. Lata wytężonej pracy i zbieranego doświadczenia zaowocowały powstaniem Centrum Stomatologii.

Nazwa „Centrum” zobowiązuje, dlatego wśród wielu wspaniałych lekarzy pracują w nim lekarze specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji, protetyki, chirurgii, implantologii, periodontologii. Cały personel lecznicy: lekarzy, asystentki, recepcjonistki cechuje nie tylko fachowość, ale również ogromna życzliwość i otwartość na pacjenta, a ich pogoda ducha i poczucie humoru działają niekiedy bardzo odstresowujaco!
Dent-Med nieustanie rozwija się poprzez wyposażanie w nowoczesny sprzęt, wprowadzenie nowych technologii oraz wykwalifikowany personel. A wszystko po to, aby jej pacjenci mogli otrzymać leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie!